00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید

ضد جلبک

ضد جلبک

ضد جلبک چیست 

 یکی از راه های جلوگیری از جلبک در آب استفاده از ماده ضد جلبک به صورت مایع می باشد. کاربرد ضد جلبک بدین صورت می باشد که هر گالن 20 لیتری در 10000 لیتر آب حل نموده و محلول ساخته شده را به محیط مورد نظر اضافه می کنیم. بهره گیری از محصول ضد جلبک مانع رشد و نمو جلبک در سطح آب می شود. ضد جلبک محصول تولیدی تهران اسید می باشد.

جلبک گیر

موارد مصرف و کاربرد ضد جلبک

  • مخازن نگه داری آب
  • منابع آب
  • جلوگیری از جلبک زدن استخر ماهی 
  • رفع کدری آب استخر

بسته بندی ضد جلبک

ضد جلبک در گالن های 20 لیتری موجود است.

قیمت خرد و فروش ضد جلبک

کیمیا تهران اسید این محصول را در گالن های 20 لیتری با کیفیت عالی و قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه می کند.
جهت سفارش محصول با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

ضد جلبک

هر جایی که تجمع آب وجود داشته باشد، باید انتظار داشت که رشته های سبز رنگی به نام جلبک در آنجا تشکیل شود و این مساله در صورتی بروز می کند که مراقبت های لازم از آن محیط صورت نگرفته باشد. امروزه برای جلوگیری از بروز چنین شرایطی از ترکیباتی استفاده می شود که به آنها ضد جلبک گفته می شود. ضد جلبک موادی است که می تواند از تشکیل و پیشروی این ترکیبات سبز رنگ پیش گیری به عمل آورد و به حفظ سلامت و ظاهر تمیز آب کمک شایانی کند. این جلبک ها در واقع نوعی گیاه هستند که در شرایط خاصی شروع به تکثیر در محیط های آبی می کنند. همانطور که در برکه ها و فضاهایی که آب راکد وجود دارد، شاهد این گیاهان هستیم، ممکن است در هر مکان دیگری از اعم از استخر، آکواریوم، بر روی سنگ، کاشی و ... نیز چنین مساله ای بروز کند. بنابراین استفاده از ضد جلبک می تواند در صورت لزوم به کمکتان آمده و شفافیت آب و یا محیط درگیر شده را به شما بازگرداند.


ترکیب ضد جلبک

استفاده از ترکیب ضد جلبک در مکان هایی که پاکیزه بودن آنها از اهمیت زیادی برخوردار است، به شدت مرسوم است. ترکیب ضد جلبک می تواند با مهار رشد و پیشروی این گیاهان، مانع از ادامه دار شدن این روند گشته و سلامت آب را به آن بازگرداند. جلبک ها گیاهانی هستند که فاقد ریشه، ساقه و برگ می باشند و از سویی در اطراف آنها بخش محافظ سلولی نیز وجود ندارد. زمانی که آب در مکانی ثابت می ماند، این گیاهان زمینه را برای رشد و تکثیر شدن مهیا می بینند و شاهد ایجاد لایه سبزی به صورت یکسره و یا تکه تکه در سطوح آب هستیم. ترکیب ضد جلبک می تواند با مهار این گیاهان، ضمن از بین بردن جلبک های موجود، روند گسترش را نیز خنثی ساخته و سلامت آب را حفظ کند. ترکیب ضد جلبک بدون کوچکترین دردسری به آب استخر، آکواریوم و هر مکان سرشار از آب اضافه می شود و تاثیرات مثبت خود را به جای می گذارد. در ادامه به بررسی انواع ترکیب ضد جلبک مورد استفاده در بازار پرداخته ایم.


ضد جلبک آکواریوم

آکواریوم ها از مکان های تجمع آب هستند که هم در سطح کوچک در منازل و سطح بزرگ تر برای پرورش ماهی استفاده می شود. از آنجایی که جلبک ها به این مکان هم رحم نمی کنند، استفاده از ضد جلبک آکواریوم ضرورت می یابد. ضد جلبک آکواریوم به گونه ای فرمولاسیون شده است که به سلامت آبزیان و ماهی ها آسیبی وارد نکرده و زندگی آنها را حفظ می کند. در عین حال با تنظیم PH آب و مهار رشد و گسترش گیاهان رونده در استخر، مانع از ادامه دار شدن این روند می شود و شفافیت و تمیزی را به آب استخر بازمی گرداند. ضد جلبک آکواریوم استفاده ای بسیار ساده و آسان دارد و می توانید تنها با اضافه کردن آن به مخزن، از شر جلبک های مختلفی که دامن گیر آکواریومتان شده است، خلاص شوید.


ضد جلبک استخر

از مکان های دیگری که به شدت با این مساله درگیر می شوند، می توان به استخر ها اشاره کرد. ضد جلبک استخر به گونه ای طراحی شده است که بتوانند با از بین بردن جلبک های ایجاد شده در استخر از هر نوعی که هستند، سلامت آب را تضمین کرده و هم چنین مانع از عود مجدد مشکل شوند. ضد جلبک استخر می تواند به سادگی وارد آب شده و فرآیند از بین بردن جلبک ها را به انجام برساند. البته قدرت ضد جلبک استخر در برندهای مختلف متفاوت است و بستگی به کیفیت آن دارد. ما در سایت https://www.tacid.ir/ افتخار این را داریم که با عرضه ضد جلبک استخر بسیار با کیفیت، رضایت شما مصرف کننده عزیز را جلب کرده و سلامت محیط آبی شما را تضمین کنیم. این محصول هم چنین در از بین بردن کدری آب استخر هم به کمکتان می آید و شفافیت را به شما هدیه می دهد.


ضد جلبک استخر کشاورزی

استخرهای کشاورزی که محلی برای تجمع آب به منظور آبیاری گیاهان و محصولات می باشد، در معرض ابتلا به جلبک قرار دارند. ضد جلبک استخر کشاورزی می تواند با از بین بردن این گیاهان مزاحم، سلامت آب استخر را حفظ کرده و مانع از گسترش و تکثیر مجدد این گیاهان شود. ضد جلبک استخر کشاورزی می تواند از کدر و آلوده شدن آب استخر پیشگیری به عمل آورده و مانع از مانور این گیاهان مزاحم در آب شود. باید اشاره کرد که نگرانی ها درباره تاثیر این مواد بر سلامت آب و محصولات کشاورزی همواره از دغدغه های کشاورزان بوده است، اما ضد جلبک استخر کشاورزی می تواند به نحوه ای عمل کند که به ساختار محصولات کشاورزان عزیز صدمه ای وارد نشود و نگرانی ها از این بابت برطرف گردد.

 

انواع

 

 

 

ضد جلبک آکواریوم

از بین برنده جلبک های ایجاد شده در محیط آکواریوم

سازگار با آبزیان و گیاهانی که در آکواریوم وجود دارند.

موثر در عدم عود مجدد مشکل و از بین برنده عوامل ایجاد کننده جلبک

 

 

ضد جلبک استخر

از بین برنده جلبک های مخصوص آب استخر

سازگار با محیط زیست و عدم ایجاد مشکل زیست محیطی برای آب

رنگ ضد جلبک

امروزه به منظور رفاه حال استخر داران و کسانی که به هر نحوی در معرض دست و پنجه نرم کردن با این گیاهان مزاحم هستند، رنگ ضد جلبک روانه بازار شده است. باید اشاره کرد که محیط های مرطوب در هر حال در معرض این رشته های سبز رنگ قرار می گیرد، اما می توان با استفاده از راهکارهای عنوان شده، سلامت این فضاها را برای مدت طولانی تری حفظ نمود. عملکرد رنگ ضد جلبک به این نحو است که با ایجاد پوششی یکدست و یکنواخت مانع از چسبیدن جلبک به دیواره هایی که از این محصول در آن استفاده شده است، می شود و به این ترتیب سلامت آب و محیط آن حفظ می گردد. ممکن است حتی در صورت استفاده از رنگ ضد جلبک باز هم شاهد این گیاهان دردسر ساز باشید که جای نگرانی ندارد. در چنین شرایطی با تمیز کردن ساده و بدون نیاز به مواد شیمیایی می توانید از شر جلبک های چسبیده به رنگ استخر خلاص شوید.


داروی ضد جلبک

همانطور که اشاره کردیم، از ظاهر شدن جلبک در محیط های مرطوب گریزی نیست، بنابراین باید به فکر راه حلی برای از بین بردن آنها و به تعویق انداختن زمان ظاهر شدنشان باشیم. یکی از این راهکارها که امتحان خود را به خوبی پس داده است، استفاده از داروی ضد جلبک است. داروی ضد جلبک دارای ترکیباتی است که می تواند از گسترش این گیاهان سبز جلوگیری کرده و مانع از ایجاد و انتشار بوی نامطبوع در محیط شود. داروی ضد جلبک طراحی و تولید شده تا محیط های آبی پس از گذشت زمان، کارایی خود را از دست ندهند و بتوان برای مصارف مناسب از آنها بهره جست. اما داروی ضد جلبک چه کار می کند؟ در ادامه با کاربردهای این محصولات آشنا خواهیم شد.


جلوگیری از جلبک زدن استخر ماهی

یکی از مهم ترین کاربردهای این محصولات، جلوگیری از جلبک زدن استخر ماهی می باشد. استخرهای ماهی از مکان های بسیار حساس است که در صورتی که با مشکل جلبک درگیر شود، سلامت آبزیان به خطر خواهد افتاد. این مساله در آکواریوم ها نیز صادق است و کسانی که اقدام به تهیه آکواریوم می کنند، باید از حساسیت نگهداری آن و تلاش برای حفظ سلامت آبزیان آگاه باشند. زیرا جلبک ها می توانند شرایط را برای تغذیه و تنفس آبزیان دشوار ساخته و در نهایت به مرگ آنها منجر شوند. نور خورشید یکی از مهم ترین عواملی است که باعث ایجاد و پیشروی جلبک ها می شود. متاسفانه استخرهای پرورش ماهی در فضای باز احداث می شوند و این مساله به منظور حفظ سلامت ماهیان می باشد. در چنین شرایطی احتمال تشکیل جلبک بالاتر رفته و ضروری است برای جلوگیری از جلبک زدن استخر ماهی اقدامات لازم انجام پذیرد.


جلوگیری از سبز شدن آب استخر

ایجاد و گسترش جلبک ها زمینه را برای ایجاد رنگ سبز در روی آب و بدنه های استخر فراهم می سازد. برای جلوگیری از سبز شدن آب استخر لازم است تا با استفاده از ضد جلبک های کارآمد که در سایت https://www.tacid.ir/ به فروش می رسد، اقدام به پاکسازی نمایید. این جلبک ها نه تنها باعث تغییر رنگ آب می شوند، بلکه می توانند بوی ناخوشایندی ایجاد کرده و آب جمع شده در استخر را بلا استفاده کنند. برای جلوگیری از سبز شدن آب استخر و هدر رفتن محتویات داخل آن، شما می توانید از ترکیبات مناسبی که بدون ایجاد عارضه جانبی و وارد کردن آسیب به گیاهان و یا آبزیان، اقدام به نابودی جلبک ها می کنند، بهره بگیرید. لازم به یادآوری است که این اقدامات تنها برای جلوگیری از سبز شدن آب استخر نمی باشد و شما با این تدابیر می توانید آب داخل استخر و یا مخزن را قابل مصرف کرده و مانع از فساد آن شوید. این مطلب زمانی اهمیت پیدا می کند که در آب درگیر جلبک موجودات زنده در حال پرورش باشند، در این صورت اقدام نکردن مساوی با مرگ آنها خواهد بود.


ضد جلبک ایستا

شما می توانید با تهیه ضد جلبک ایستا کلیه گیاهان مزاحمی که در محیط های آبی تکثیر گشته اند را نابود کنید. ضد جلبک هایی که در سایت https://www.tacid.ir/ به فروش می رسد، قادر خواهند بود انواع جلبک های رشته ای، مویی و ... که در رنگ های مختلف تکثیر می شوند را نابود کرده و سلامت آب و محتویات داخل آن را حفظ کند. ضد جلبک ایستا می تواند بدون کوچکترین آسیبی به آبزیان و گیاهان داخل استخر، جلبک ها را نابود کرده و این کار را تنها در 3 الی 4 روز به انجام خواهد رسانید. ضد جلبک هایی که در مرکز فروش ما عرضه می شوند، بسیار با کیفیت بوده و مصرف کنندگان عزیز می توانند با آسودگی خیال آنها را به صورت آنلاین تهیه کرده و در محل خود دریافت کنند.


ضد جلبک ریف لاورز

یکی دیگر از محصولاتی که در بازار عرضه می شود، ضد جلبک ریف لاورز است که می تواند نه تنها جلبک ها را از بین ببرد، بلکه موادی که باعث ایجاد و رشد آنها می شود را نیز نابود خواهد کرد. ضد جلبک ریف لاورز از محصولاتی است که فاقد فلزات سنگین می باشد و ضرری برای آبزیان و ترکیبات مفید داخل آب نخواهد داشت. ما در سایت https://www.tacid.ir/ شرایطی را برای شما مهیا کرده ایم که بتوانید با تهیه قوی ترین ضد جلبک ها اقدام به پاکسازی استخر و یا آکواریوم خود کنید. مشاوران به صورت دائمی آماده پاسخ گویی به شما عزیزان مصرف کننده می باشند تا با تهیه محصولی مناسب، بتوانید نیاز خود را برآورده سازید. در کنار ضد جلبک ریف لاورز می توانید از سایر محصولات با کیفیت سایت ما خریداری انجام دهید و از بابت قیمت و کیفیت خیالی آسوده داشته باشید.


 

کات کبود استخر

یکی از شیوه های مرسومی که برای پاکسازی استخر استفاده می شود، به کار گیری کات کبود استخر می باشد. کات کبود استخر ماده ای آبی رنگ می باشد که کاربردهای عدیده ای داشته و از آن بهره های فراوانی گرفته می شود. این ماده می تواند از رشد جلبک ها در محیط استخر پیشگیری به عمل آورد و هم چنین به کیفیت این آب بیفزاید. باید اشاره کرد که کات کبود استخر می تواند اسیدیته آب را تنظیم کرده و مانع از ایجاد شرایطی شود که در آن جلبک ها قادر به ایجاد و تکثیر باشند. به علت رنگ آبی که کات کبود استخر استخر دارد، اضافه کردن آن به آب منجر به تغییر رنگ محیط به آبی خواهد شد و این مساله در استخر های ورزشی بیشتر به چشم می خورد.


ضد جلبک ایزی لایف

برای زدودن گیاهان سبز رنگ استخر و آکواریوم ها می توان از ضد جلبک ایزی لایف استفاده کرد. ضد جلبک ایزی لایف و سایر ضد جلبک هایی که در سایت https://www.tacid.ir/ به فروش می رسند، می توانند به خوبی کلیه آلودگی هایی که ناشی از جلبک ها می باشند را از محیط استخر پاکسازی کرده و سلامت آب را به آن بازگردانند. ضد جلبک ایزی لایف می تواند هم در استخر ها و هم در آکواریوم ها استفاده شود و با به کار گیری فرمولاسیونی مدرن و پیشرفته می تواند از پس نابودی جلبک ها و کلیه عواملی که سبب ایجاد و گسترش آنها می شوند، برآید.


روش از بین بردن جلبک

اگرچه این محصولات به منظور نابودی انواع جلبک ها طراحی و تولید شده اند، اما باید اشاره کرد که روش از بین بردن جلبک دارای اصولی است که باید رعایت شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد. روش از بین بردن جلبک به این نحو است که ابتدا باید از چند فاکتور اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به نابودی جلبک ها کنید. برای آنکه ضد جلبک ها بیشترین تاثیر را در آب استخر شما داشته باشند، ضروری است تا از نوع جلبک موجود مطلع باشیم و میزان قدرت و ماندگاری آن را بررسی کنیم. برخی جلبک ها مخصوصا رنگ سیاه آنها به شدت مانا تر می باشند و لازم است تا میزان غلظت بیشتری از ضد جلبک برای چنین محیط های استفاده شود.

 

 

باید اشاره کرد که یک روش از بین بردن جلبک تنظیم درجه حرارت آب است. این محصولات در دمای 15 تا 27 درجه سانتی گراد بالاترین میزان اثر بخشی را داشته می توانند به نابودی هر چه بیشتر این گیاهان مزاحم منجر شوند. در صورتی که آب استخر شما تیره و کدر گشته است، برای نتیجه بخش تر بودن تاثیر ضد جلبک لازم است تا میزان بیشتری از آن مورد استفاده قرار گیرد. در نهایت هم میزان و غلظت جلبک ها است که تعیین می کند، چه میزان ضد جلبک برای آب مورد استفاده قرار گیرد. با به کار گیری این آموزه ها بهترین روش از بین بردن جلبک ها را مورد استفاده قرار داده اید.


 

 

 

عوامل موثر در بهبود عملکرد ضد جلبک ها

دمای آب استخر

برای موثر واقع شدن ضد جلبک دمای آب باید بین 15 تا 27 درجه سانتی گراد باشد.

در نظر گرفتن نوع جلبک

جلبک های مقاوم که غالبا سیاه رنگ هستند، به میزان بیشتر ضد جلبک برای نابودی نیاز دارند.

در نظر گرفتن غلظت جلبک

در صورتی که غلظت جلبک زیاد است، مقدار ضد جلبک مورد استفاده را افزایش دهید.

میزان کدر بودن آب

آب های کدر به نسبت شفاف، میزان بیشتری از این محصولات را نیاز دارند.

قدرت ضد جلبک

ضد جلبک های قوی در شرایط مقاوم بودن این گیاهان موثرتر عمل می کنند.

شکل جلبک ها

جلبک هایی که به شکل توده ای و جدا از هم هستند، مقاومت کمتری نسبت به جلبک های یک سره دارند.

 

فروش ضد جلبک

از آنجایی که امروزه این محصولات به شدت پرطرفدار گشته اند، فروش ضد جلبک به صورت آنلاین در سایت https://www.tacid.ir/ به انجام می رسد. این محصول که یکی از قدرتمندترین انواع در بازار است، می تواند به خوبی کلیه جلبک ها و عوامل پدید آورنده آنها را نابود کرده و مانع از تکرار مجدد این اتفاق شود. فروش ضد جلبک در سایت ما به شما کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به تهیه این ماده کنید. هم چنین می توانید برای خرید بهتر، از مشاوران ما کمک گرفته و با بهره گیری از نظر کارشناسی آنها، بهترین انتخاب را داشته باشید. فروش ضد جلبک ها در سامانه ما در گالن های 20 لیتری صورت می گیرد و می تواند حشرات و موجودات مزاحم اطراف استخر را نیز به کلی نابود کند. در کنار این مزیت ها، کف اضافی هم بر روی آب استخر ایجاد نکرده و در استخرهای کلر زده شده هم قابل استفاده می باشد. با این محصول قدرتمند می توانید ضمن پاکسازی آب استخر خود، از بروز لکه در جداره های دیوار و کف استخر پیشگیری کنید. هم چنین این محصول مناسب استخرهایی که به واسطه کلر ضد عفونی شده اند، نیز می باشد.


روش مصرف ضد جلبک

برای رسیدن به نتیجه دلخواه و نابودی کلیه این گیاهان مضر، ضروری است تا از روش مصرف ضد جلبک ها مطلع بوده و به بهترین نحو این کار را به انجام برسانید. غالبا روش مصرف ضد جلبک بر روی بسته بندی آن درج شده است و این شیوه برای همه محصولات یکسان نیست. شما می توانید با مطالعه روش مصرف ضد جلبک از بهترین شیوه برای مصرف آن مطلع شوید و قدم در مسیر نابودی این گیاهان مزاحم بردارید. به صورت کلی می توان گفت بهترین روش مصرف ضد جلبک به این منوال است که شما ابتدا جلبک هایی که قابلیت جداسازی با ابزار های مخصوص را دارند، پاکسازی کنید. سپس طبق دستور از ضد جلبک استفاده کرده و در صورت ته نشینی و یا جمع شدن جلبک ها در روی آب، آنها را از محیط استخر خود جدا کنید. برای حصول اطمینان از نابودی همگی جلبک ها و عوامل پدید آورنده آنها، چک کردن PH آب و پاکسازی دیواره های استخرها حائز اهمیت خواهد بود. برای آسودگی خیال خود می توانید به هنگام خرید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

 

مسمومیت با ضد جلبک

به هنگام کار کردن با هر ماده شیمیایی باید در نظر داشت که رعایت چه نکات ایمنی ضروری می باشد. مسمومیت با ضد جلبک نادر است، اما در این قسمت لازم دیدیم تا توصیه های ایمنی را به شما ارائه کرده و احتمال بروز هر نوع حادثه ای را به حداقل برسانیم. قبل از هر چیز عنوان کنیم که ضد جلبک ها باعث بروز مشکلات زیست محیطی نشده و از این حیث نگرانی وجود ندارد. اما برخورد با آن نیازمند رعایت برخی موارد ایمنی است که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

 

 

این محصولات در صورتی که با پوست تماس پیدا کنند، باعث ایجاد سوزش در محل می شوند. استشمام بوی این محصولات به خودی خود باعث مسمومیت با ضد جلبک نمی شود، اما در صورتی که این مساله برای مدت زمان طولانی اتفاق بیفتد، ممکن است باعث آسیب به فرد و ناپایداری حالت وی گردد. بلعیدن ضد جلبک ها می تواند سبب بروز مسمومیت شود و مشکلات گوارشی نظیر سوزش مجرای گوارش را به همراه خواهد داشت. هم چنین تماس با چشم این محصول نیز ممکن است به قرنیه آسیب وارد کرده و نیازمند اقدامات مراقبتی است.

 

 

 

نکات و احتیاط در مصرف

در صورتی که فرد در معرض تماس پوستی با ضد جلبک ها قرار گرفت، پوست را با آب تمیز به خوبی شست و شو داده و لباس های آلوده را به منظور عدم برخورد مجدد با پوست از تن درآورید. استشمام بوی ضد جلبک ها، در صورتی که باعث تغییر حال فرد گشته باشد، نیازمند قرار گیری در فضای باز است و هوای تازه می تواند سبب بهبودی فرد شود. تماس ضد جلبک ها با چشم نیازمند شست و شوی چشم ها بوده، به طوری که کل قسمت های آن به خوبی پاکسازی شوند. این شست و شو باید برای مدت 10 دقیقه ادامه دار باشد و هم چنین مراجعه به مراکز درمانی اهمیت به سزایی دارد. در نهایت در صورت بلعیدن این ترکیبات، مقدار 1 تا 2 لیوان آب به شخص مسموم بدهید و دهان وی را به خوبی بشویید. این اقدامات به تنهایی کافی نبوده و مراجعه به پزشک در اولین فرصت توصیه می شود. به هنگام کار با ضد جلبک ها حتما از عینک، دستکش و لباس های محافظ که کل بدن را می پوشانند، استفاده کنید.

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *

محصولات مرتبط

ضد جلبک

آنتی اسکالانت

ضد جلبک

آب اکسیژنه

ضد جلبک

مایع فسفاته

ضد جلبک

ضد یخ