00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » آنزیم سنگ شویی و انواع آن

آنزیم سنگ شویی و انواع آن

آنزیم سنگ شویی و انواع آن

سنگ شویی چیست

سنگ شویی یکی از مهم ترین فرایندها در صنعت نساجی می باشد که سبب ایجاد طرح و نقش های مختلف بر روی پارچه های جین می شود. ابتدا فرایند سنگ شویی با استفاده از سنگ پا انجام می شد اما با گذشت زمان و پیشرف این صنعت امروزه با استفاده از آنزیم های سنگ شویی همچون آنزیم آمیلاز و سلولاز انجام می شود.

روش های مختلف سنگ شویی

  1. پوکه معدنی
  2. آنزیم سلولز خنثی 
  3. آنزیم سلولز اسیدی به همراه پوکه معدنی و به تنهایی

آنزیم چیست  

آنزیم ها پروتئین هایی هستند که در واکنش های بیولوژیکی عمل کرده و سرعت این واکنش ها را تغییر می دهند. آنزیم ها در بیش از 5000 واکنش بیوشیمی مورد استفاده قرار گرفته اند.

آنزیم سنگ شویی چیست

آنزیم های متعددی در صنعت سنگشویی استفاده می شوند که هر کدام بخشی از این فرایند را پیش می برند.
آنزیم آمیلاز در ابتدای فرایند سنگ شویی و در مرحله ی آهارزدایی پارچه کاربرد دارد و سبب از بین بردن نشاسته سطح پارچه می شود.
آنزیم سلولاز پس از فعالیت آنزیم آمیلاز فعالیت خود را آغاز می کند. آنزیم آمیلاز به سطح پارچه ای پنبه راه پیدا کرده و باعث شروع فرایند رنگبری می شود.

تولید کننده آنزیم سنگ شویی

کیمیا تهران اسید جهت تامین نیاز نساجی ها و کارخانجات رنگرزی در سراسر کشور اقدام به تولید مواد نساجی و رنگرزی از جمله آنزیم سنگ شویی نموده است. تولید آنزیم سنگ شویی توسط تیم مهندسی کیمیا اسید انجام می شود.

آنزیم سنگ شویی از کجا بخریم

کیمیا تهران اسید فروشنده آنزیم سنگ شویی با کیفیت عالی و قیمت رقابتی می باشد. جهت دریافت قیمت خرید و فروش آنزیم سنگ شویی با ما تماس بگیرید.
علیرضا تبریزی : 09128704652

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *