00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » صابون پس شور | صابون پسشویی

صابون پس شور | صابون پسشویی

صابون پس شور | صابون پسشویی

صابون پس شور یا ریداکشن چیست؟

صابون پس شور مایع بی رنگی می باشد که در انتهای کار رنگرزی روی پارچه و چاپ به این فرایند اضافه می شود تا رنگ های جذب نشده سطح پارچه های مصنوعی و طبیعی را از بین ببرد. صابون پس شور نسبت به صابون های دیگر کف بسیار کمی را تولید می کند.
قدرت نفوذ پذیری بالای صابون پس شور سبب این امر می شود که تمام رنگ های جذب نشده سطح پارچه جدا شده و هیچگونه لکه و تیرگی یا رسوب رنگ در پارچه مشاهده نشود و سطح پارچه در نهایت به صورت یکنواخت مشاهده شود. صابون پس شور باعث کاهش دفعات آبکشی و شستشو پارچه شده و از این بابت سبب کاهش مصرف آب و انرژی های دیگر می شود.

تولید صابون پس شور

کیمیا تهران اسید تولید کننده صابون پس شور مورد نیاز نساجی ها و سنگشویی می باشد. تولید صابون پس شور توسط مهندسین مجرب کیمیا اسید انجام می شود. نمونه تولید شده صابون پس شور با نمونه های خارجی رقابت می کند.

نحوه استفاده از صابون پس شور

ابتدا کالای رنگ شده را با آب شستشو میدهیم و سپس این صابون را به مقدار مورد نیاز اضافه کرده و دما را به جوش میرسانیم و منتظر نتیجه کار میمانیم.

کاربردها و خواص صابون پس شور

از جمله خواص صابون پس شور می توان به پایدار بودن این ماده در محیط های اسیدی؛ مقاومت و سازگاری بالا با مواد آنیونیک و نانیونیک اشاره نمود.
برخلاف سازگاری با مواد آنیونیک و نانیونیک صابون پس شور با پراکسایدها و اکسنده های دیگر ناسازگار است.

قیمت خرید و فروش صابون پس شور

کیمیا تهران اسید صابون پس شور یا ریداکشن را با فرمولاسیون خاص تولید و با بسته بندی های مختلف عرضه می نماید. جهت دریافت قیمت خرید و فروش صابون پس شور با ما تماس بگیرید.
علیرضا تبریزی : 09128704652
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *