00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » نحوه استفاده از سود پرک در شستشو

نحوه استفاده از سود پرک در شستشو

نحوه استفاده از سود پرک در شستشو

آیا سود (سود پرک) برای شستشو استفاده می شود ؟

سود پرک به علت خاصیت چربی زدایی بالا برای شستشو در صنعت بسیار پرکاربرد است. یکی از پرکاربرد ترین مصارف سود برای تولید صابون در صنعت صابون سازی می باشد.

سود پرک چیست ؟

آشنایی با نحوه استفاده از سود پرک در منزل

تمیز کردن لوله ها در منزل با استفاده از سود سوز آور

یکی از مواد پرکاربرد برای نیاز های صنعتی و خانگی سود سوز آور است. برای تمیز کردن فاضلاب ها و لوله های آشپزخانه بسیار موثر است.

چگونگی تمیز کاری لوله ای سینک آشپزخانه با سود سوز آور پرک

مقداری سود پرک را (1 کیلوگرم) در سینک می ریزیم و سپس آب را باز می کنیم سود پرک بلافاصله آب می شود و لوله ها را شستشو می دهد.

سود برای شستشوی چربی ها بسیار موثر است برای مثال برای شستشوی چربی های هود آشپزخانه که فیلترش استیل باشد بسیار مناسب است.

بدین صورت که مقدار سود را در آب حل کنید و فیلتر هود آشپزخانه را در آن قرار دهید بدین طریق ملاحظه می کنید که تمام چربی ها را از بین می برد و چربی گیری قوی است.

موارد استفاده از سود پرک

سود پرک یا سود سوز آور جز مواد شیمیایی پر کاربرد در صنایع می باشد. از جمله موارد مصرف عبارتند از :

1. تولید مواد شیمیایی : در صنایع شیمیایی از سود سوز آور به عنوان ماده اولیه برای تولید بسیاری از مواد شیمیایی مصرف می شود.

2. صنایع شوینده : سود سوز آور در صنعت شوینده به عنوان ماده اولیه تولید صابون بسیار پر کاربرد است.

3. پزشکی و داروسازی : در صنعت داروسازی از سود پرک در تولید انواع مواد دارویی که باعث انعقاد خون می شود استفاده می شود.

4. صنایع تولید کاغذ : خمیر کاغذ با روش سولفات و سولفیت از طریق حذف ترکیبات لیگنین با استفاده از واحدهای چندگانه استخراج توسط سود مایع، خالص سازی می شوند. همچنین در برخی از کارخانجات که از فرایند کرافت برای تولید کاغذ استفاده می کنند، از سود مایع استفاده می شود.

5. سلفون و ابریشم مصنوعی : تولید الیاف با استفاده از فرایند ویسکوز در دو مرحله نیاز به سود پرک دارد. سلولز جهت افزایش استحکام و براقی و در نتیجه تولید سلولز قلیایی توسط سود مایع مورد فراوری قرار می گیرد، پس از آن سلولز تولیدی برای تولید ماده ویسکوز که برای اکسترود کردن الیاف ابریشم مصنوعی و فیلم های سلفون مصرف می شود در سود پرک مایع رقیق حل می شود.

تاریخ:28-07-1398, 15:57

نویسنده:admin

آمار بازدید:1887

دسته:مطالب علمی

تگ های مطلب :

محصولات مرتبط

نحوه استفاده از سود پرک در شستشو

سود پرک

نحوه استفاده از سود پرک در شستشو

قیمت سود سوز آور

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *