00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید

» » ایمنی اسید استیک

ایمنی اسید استیک

ایمنی اسید استیک

 ایمنی اسید استیک

زیرا باعث سوختگی، آسیب های دائم چشمی و سوزش اعضای دارای مایعات مخاطی می‌شود. این تاول‌ ها و آبله ‌ها ممکن است تا چند ساعت پس از در معرض قرار گرفتن پدیدار نشوند. به هنگام کار کردن با این ترکیب‌ ها باید از دستکش‌ های مقاوم از جنس پلاستیک نیتریل استفاده کرد چراکه استفاده ازدستکش های لاتکس از ایمنی لازم برخوردار نیست. اسید استیک غلیظ در شرایط آزمایشگاهی به سختی مشتعل می‌شود. با بالا رفتن دما از مرز ۳۹ درجه سانتی‌گراد، ریسک تبدیل شدن آن به یک ماده منفجره در مجاورت هوا افزایش می‌یابد. (حد انفجار: ۴/۵ درصد تا ۱۶ درصد).

خطر محلول های اسید استیک به میزان غلظت آن بستگی دارد. محلول هایی که اسید استیک آنها بیش از ۲۵ درصد است، به خاطر بوی زننده و بخار خورنده آنها در هود بخار نگهداری می‌شود. اسید استیک رقیق به شکل سرکه بی ضرر است. با این حال وارد کردن محلول ‌های قویتر در آن، برای انسان و حیوانات ضرر دارد. این محلول به سیستم گوارش آسیب زده و تغییری مهلک را در خاصیت اسیدی خون ایجاد می‌کند.

به دلیل عدم تطبیق آن، پیشنهاد می شود که اسید استیک را از اسید کرومیک و اتیلن گلایکول و اسید نیتریک و اسید پرکلریک و پرمنگنات ها و پر اکسید ها و هیدروکسیل ها دور نگه دارید.

 

تاریخ:13-09-1398, 10:47

نویسنده:admin

آمار بازدید:2186

دسته:مطالب علمی

تگ های مطلب : اسید استیک, فروش اسید استیک, قیمت اسید استیک, سرکه انگور, اسید استیک خوراکی, سرکه چیست, بهترین استیک, استیک چیست

محصولات مرتبط

ایمنی اسید استیک

اسید استیک | Acetic acid

مقالات مرتبط

ایمنی اسید استیک

موارد مصرف و کاربرد اسید استیک

ایمنی اسید استیک

قیمت خرید و فروش اسید استیک

ایمنی اسید استیک

تولید اسید استیک

ایمنی اسید استیک

بررسی اسید استیک بر جلوگیری از رشد میکروب ها

ایمنی اسید استیک

آیا اسید استیک همان سرکه است

ایمنی اسید استیک

تاریخچه اسید استیک