00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » قیمت خرید و فروش آمونیاک

قیمت خرید و فروش آمونیاک

قیمت خرید و فروش آمونیاک

قیمت خرید و فروش آمونیاک 

شرکت کیمیا تهران اسید، آمونیاک (محلول آمونیاک) را در تانکرهای 220 لیتری و گالن های 20 لیتری و 2.5 لیتری در سرتاسر کشور توزیع می کند.
این محصول در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی می باشد.
لطفا جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش آمونیاک با شرکت کیمیا تهران اسید تماس حاصل فرمایید.

فروش آمونیاک 25 درصد

آمونیاک با خلوص 25 درصد مایعی بی رنگ با بویی به شدت زننده که قابلیت انحلال پذیری بسیار بالایی در آب دارد. این محلول کاربردهای متنوعی در صنایع دارد که منجر به فروش بالای آن شده است.
آشنایی با کاربردهای آمونیاک :
کارخانجات تولید کننده کودهای کشاورزی ازت دار
کارخانجات یخ سازی
تولید انواع دارو
تکنولوژی انتقال گاز
تولید کودهای نیترات
عامل اکسید کننده
صنعت رنگ

قیمت خرید و فروش آمونیاک

خرید اینترنتی آمونیاک 

بیشتر بدانیم : 

همانطور که می دانید آمونیاک یک ماده شیمیایی است که در طبیعت دیده می شود و همچنین از مواد حیوانی و گیاهی ازت ساخته می شود.
 آمونیاک یک گاز قلیایی بی رنگ است و یکی از فراوان ترین ترکیبات حاوی نیتروژن در جو است. این ماده تحریک کننده با بوی تند و مشخص است که به طور گسترده در صنعت استفاده می شود.
از آنجا که آمونیاک در آب بسیار محلول است و پس از استنشاق، در مجاری هوایی فوقانی قرار می گیرد، قرار گرفتن در معرض شغل در آمونیاک معمولاً با سینوزیت، سوزش مجاری هوایی فوقانی و سوزش چشم همراه است. قرار گرفتن در معرض حاد در مقادیر زیاد آمونیاک نیز با بیماری های راه هوایی تحتانی و ریه بینابینی همراه بوده است. مقادیر اندک آمونیاک تقریباً در تمام بافت ها و اندام های ارگانیسم مهره داران تشکیل شده است.
محلول های آمونیاک  به عنوان یک مایع بی رنگ روشن متشکل از آمونیاک حل شده در آب ظاهر می شود. خوردگی به بافت و فلزات.
اگرچه آمونیاک از هوا سبکتر است اما بخارات حاصل از نشت در ابتدا زمین را در آغوش می گیرد. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در معرض غلظت کم یا قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت در معرض غلظت های بالا ممکن است منجر به شرایط نامطلوب سلامت از استنشاق شود. قرار گرفتن طولانی مدت ظروف در معرض آتش و گرما ممکن است منجر به پارگی و برخورد شدید آنها شود. 
در صنعت نساجی از آمونیاک در ساخت الیاف مصنوعی مانند نایلون و ریون استفاده می شود. علاوه بر این در رنگرزی و تمیز کردن پنبه، پشم و ابریشم به کار می رود.
آمونیاک به عنوان یک کاتالیزور در تولید برخی از رزین های مصنوعی عمل می کند. از همه مهمتر این محصول فرآورده های اسیدی پالایش نفت را خنثی می کند و در صنعت لاستیک از انعقاد لاتکس خام در هنگام انتقال از مزارع به کارخانه جلوگیری می کند.
آمونیاک همچنین در هر دو فرآیند سودا آمونیاک روشی که به طور گسترده برای تولید خاکستر سودا استفاده می شود، و فرآیند Ostwald روشی برای تبدیل آمونیاک به اسید نیتریک است.

تاریخ:30-05-1397, 14:01

نویسنده:admin

آمار بازدید:10312

دسته:مطالب علمی

تگ های مطلب :

محصولات مرتبط

قیمت خرید و فروش آمونیاک

آمونیاک | محلول آمونیاک | آمونیاک مایع | Ammonia

مقالات مرتبط

قیمت خرید و فروش آمونیاک

ایمنی آمونیاک

قیمت خرید و فروش آمونیاک

آمونیاک چیست

قیمت خرید و فروش آمونیاک

تاریخچه آمونیاک

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *