00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

قیمت اسید سولفوریک 

اسید سولفوریک چیست

اسید سولفوریک ، اسیدی معدنی و بسیار قوی با فرمول شیمیایی H2SO4 است که به طور طبیعی در گازهای خارج شده از آتشفشان وجود دارد و با هر درصدی در آب حل می شود. واکنش آن با آب به شدت گرمازا است به همین دلیل باید از اضافه کردن یک باره ی آب به آن اجتناب کرد. اسید سولفوریک میل ترکیبی زیادی با آب دارد به طوری که در واکنش با سایر مواد هیدروژن و اکسیژن آن ها را با صورت آب جدا می کند. اسید سولفوریک خورنده است و قسمت عمده ای از باران اسیدی را تشکیل می دهد. قطرات آب به هنگام بارش با آلاینده های کارخانه ها و خودرو ها که در هوا معلق هستند واکنش می دهند و تولید اسید می کنند. اسید سولفوریک با فلزات واکنش می دهد و هر چه دما بالاتر رود میزان این واکنش بیشتر خواهد شد اما بر روی جیوه و سرب تاثیری ندارد. اسید سولفوریک در لیست مواد خطرناک قرار گرفته است.
اسید سولفوریک دارای ویژگی های مهمی است که باعث با اهمیت شدن آن گردیده است. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:
1. عاملی خوب برای جذب آن
2. هزینه پایین نگه داری و انتقال آن
3. آمادگی برای تشکیل سولفات های آلی
4. مطابقت با فرایند های اسیدی و خنثی سازی
5. دارا بودن نقطه جوش بالا
 

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

قیمت اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی و زمایشگاهی

شرکت کیمیا تهران اسید، اسید سولفوریک را در گالن های 20 لیتری ، بشکه های 220 لیتری ، تانکرهای 1000 لیتری و اسید سولفوریک آزمایشگاهی در گالن های 2.5 لیتری در سرتاسر کشور توزیع می کند.
این اسید در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی می باشد و در انواع اسید سولفوریک 98% ، اسید سولفوریک 50 % و اسید سولفوریک 35% موجود می باشد.

خرید اسید سولفوریک

در خرید اسید سولفوریک باید به باقی مانده فلزات سنگین مانند مس و جیوه ، باقی مانده مواد مضر مانند سیانور و درصد خلوص اسید توجه کرد.

باغداران برای پی بردن به قیمت اسید می توانند از رابطه بین وزن و لیتر استفاده کنند. هرچه خلوص اسید بالاتر باشد وزن آن نیز بیشتر است. به طور مثال اگر یک گالن 20 لیتری را در نظر بگیریم اسید با خلوص 98 درصد وزنی در حدود 38 کیلوگرم دارد و هر چه خلوص آن کمتر شود از وزن آن نیز کاسته می شود.

قیمت فروش اسید سولفوریک

فروش اسید سولفوریک اصفهان

اسید سولفوریک با بسته بندی های مشخص شده در تمام نقاط ایران از جمله اصفهان،قم،تهران،شیراز و ... به فروش می رود.
لطفا جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک با شرکت کیمیا تهران اسید تماس حاصل فرمایید.

فروشندگان اسیدسولفوریک

حمل و نقل اسید سولفوریک

برای حمل و نگهداری اسید سولفوریک می توان از مخازن فلزی با ضخامت بالا و یا مخازن پلاستیکی استفاده نمود. در صورت استفاده از اسید برای باغ های با مساحت بالا ، پیشنهاد می شود یک منبع فلزی با ظرفیت بالای 18 هزار لیتر در محلی در باغ نصب شود و اسید از آن مخزن با ظرف خای پلاستیکی به کرت های باغات دارای سیستم غرقابی منتقل شود. در غیر این صورت بهترین راه ، خرید اسید در گالن های 20 لیتری است. به دلیل جرم حجمی بالا و خطرناک بودن اسید سولفوریک حتما از ظروف پلاستیکی با کیفیت عالی استفاده شود. همچنین لازم است منبع فلزی نگهداری اسید به دلیل جرم حجمی بالا و فشاری که به منبع وارد می کند ، پایین تر سطح زمین قرار گیرند. چون پمپ های معمولی قادر به پمپاژ اسید نمی باشند لذا برای برداشتن اسید از این مخازن ، بایستی هوا از بالا به مخزن تزریق شده و لوله ای از پایین منبع به سطح زمین آمده و مخزن تخلیه شود یا اینکه در جلوی مخزن محلی به اندازه ارتفاع آن در زمین حفر شود.

خرید اسید سولفوریک غلیظ |بشکه 220 لیتری اسید سولفوریک

تاریخ:17-09-1398, 07:58

نویسنده:admin

آمار بازدید:15390

دسته:مطالب علمی

تگ های مطلب :

محصولات مرتبط

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

اسید سولفوریک | Sulfuric acid

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

اسید سولفوریک 50%

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک

اسید سولفوریک 35%

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *