00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » مضرات آب کلردار برای مو

مضرات آب کلردار برای مو

مضرات آب کلردار برای مو

آب کلردار استخر برای مو ضرر دارد

تاثیرات کلر استخر بر موها 

شنا کردن روزانه در آب کلردار باعث خشکی مو شده و می تواند موها را دچار مشکل های فراوانی از جمله شکستن موها، ژولیدگی زیاد و ظاهر تیره و غیر شفاف کند.

5 مورد از نکاتی که باید بعد از استخر رعایت کرد 

1.از شامپوهای ملایم مخصوص موهای خشک و آسیب پذیر استفاده کنید. بیشتر از روزی یک بار شامپو استفاده نکنید، بعد از شامپو کردن به طور کامل موها را آبکشی کرده تا هیچ چیز باقی نماند.

2.بعد از شامپو کردن از شامپوهای نرم کننده استفاده کنید. زیرا باعث ایجاد یک لایه نازک روی مو شده و از خشکی موها جلوگیری می کند؛ درخشندگی مو را افزایش می دهد و شانه کردن را آسان تر می کند.

3.موها را با شانه ای که فاصله دندانه های آن زیاد و نوک آنها گرد است به آرامی شانه کنید. هرگز موهای خیس را برس نزنید. درهم رفتگی موها را با شانه کردن ملایم از نوک مو به طرف ریشه آن برطرف کنید.

4.از یک مدل موی ساده و کوتاه که کمترین دستکاری را احتیاج دارد استفاده کنید. اگر قصد دارید موهایتان را رنگ کرده یا به طور شیمیایی صاف کنید برای به حداقل رساندن صدمه به موهابه یک فرد با تجربه مراجعه کنید. موهای آسیب دیده در اثر مواد رنگ یا دکلره ، بیشتر و سریع تر دچار صدمه می شوند.

مضرات آب کلردار برای مو

5.بعضی ها عادت دارند هر روز برای خشک کردن سریع تر موهایشان پس از خروج یا دوش گرفتن از سشوار استفاده کنند. بهتر است بدانید خشک کردن موها به وسیله سشوار ، به شرط آنکه از حرارت کم یا بدون حرارت و با سرعت ورزش پایین باشد، حتی اگر روزانه مورد مصرف قرار گیرد به موها آسیبی نمی رساند. شما باید سشوار را در فاصله 15 تا 30 سانتی متر موها گرفته و جریان باد را روی موها متمرکز کنید. برای جلوگیری از سوختن پوست سر، سشوار را مدت طولانی روی یک قسمت خاص سر نگه ندارید. مواظب باشید موها را بیش از اندازه خشک نکنید چرا که موها برای نرمی احتیاج به رطوبت بیشتر دارند.

مضرات آب کلردار برای مو

تاریخ:28-11-1397, 15:53

نویسنده:admin

آمار بازدید:9724

دسته:مطالب علمی

تگ های مطلب :

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *