00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
i-borax.pdf [حجم: 301.84 کیلوبایت] ( تعداد دانلود: 21)
a-borax.pdf [حجم: 500.27 کیلوبایت] ( تعداد دانلود: 32)

بوراکس | Borax

بوراکس | Borax

مشخصات محصول بوراکس

 نام شیمیایی بوراکس 
نام های دیگر بوراکس   بوره ، Borax، نمک اسید بوریک ، سدیم بورات ، sodium tetraborate decahydrate ، سدیم تترا بورات ، دی سدیم تترا بورات.
 گرید محصول   1. بوراکس صنعتی 2. بوراکس آزمایشگاهی
 فرمول شیمیایی  Na2B4O7.10H2O
 خلوص  99%
 شکل ظاهری  بوره (بوراکس) معمولا به شکل پودر سفیدی متشکل از بلورهای نرم بی رنگ است که به آسانی در آب حل می شوند

بوراکس چیست

 بوراکس پودری سفید رنگ می باشد که متشکل از کریستال های نرم بی رنگ است که به راحتی در آّب حل می شود. این ترکیب دارای کاربردهای گوناگون وسیعی بوده و ماده متشکله بسیاری شوینده ها ، مواد آرایشی و لعاب ها می باشد. بوراکس همچنین در بیوشیمی برای ساختن محلول های بافری، به عنوان ماده تاخیر انداز آتش ، ترکیب ضد قارچ برای فایبرگلاس ها ، به عنوان فلاکس در متالوژی ، حفاظت های جاذب نوترون برای منابع رادیواکتیو ، ماده شالوده در پخت و پز و به عنوان ماده اولیه برای ترکیبات بورون دیگر به کار می رود. در استخراج صنعتی معدن طلا روش استفاده از بوراکس گاهی اوقات به عنوان جایگزین به جای جیوه سمی در پروسه استخراج طلا به کار می رود.

پودر بوراکس

قیمت خرید و فروش بوراکس پنتا و دکا 

قیمت فروش پودر بوراکس دکا و پنتا صنعتی و آزمایشگاهی به صورت خرد و فله را از ما بخواهید. کیمیا تهران اسید بوراکس را به سراسر ایران از جمله تهران، بوشهر ، مرکزی و ... ارسال می نماید.

ساخت اسلایم با بوراکس

اسلایم یک ماده خمیری دارد که حالت ژلاتینی دارد و به شکل های مختلفی در میاد. این خمیر یک وسیله ی بازی برا کودکان است که با آن می توان اشکال و اجسام مختلفی درست کرد.

بوراکس

ساخت اسلایم

مواد مورد نیاز جهت ساخت :
  1. یک فنجان آب ولرم 
  2. چسب چوب
  3. یک قاشق غذاخوری پودر بوراکس
  4. رنگ خوراکی
یک قاشق غذاخوری پودر بوراکس را با یک لیوان آب ولرم قاطی می کنیم و هم میزنیم تا به طور کامل پودر بوراکس در آب حل شود.سپس در ظرف جداگانه ای نصف یک لیوان آب را با نصف یک لیوان چسب چوب مخلوط می کنیم.
رنگ غذا یا آب رنگ را به مخلوط چسب چوب و آب اضافه می کنیم. در ظرفی بزرگتر مخلوط چسب و پودر بوراکس را که قبلا ساختید با هم قاطی کنید.سپس به مدت 30 ثانیه صبر کنید تا مخلوط ساخته شده سفت شود.برای نگهداری، آن را در ظرفی در بسته قرار دهید تا خشک نشود.

بسته بندی بوراکس  :

شرکت کیمیا تهران اسید بوراکس را در کیسه های 25 کیلوگرمی موجود دارد. 


کاربران گرامی می توانند جهت دانلود مطالب فوق روی لینک زیر کلیک نمایند.

تصویر اسید لاکتیک

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *

محصولات مرتبط

بوراکس | Borax

کربن اکتیو

بوراکس | Borax

کتراک

بوراکس | Borax

سیلیس

مقالات مرتبط

بوراکس | Borax

تولید بوراکس

بوراکس | Borax

خواص طبی بوراکس

بوراکس | Borax

کاربرد و موارد مصرف بوراکس