00982136303710 : شماره تماس

تهران اسید
» » اسید ضد بتن | حلال ساروج
i-zedebeton.pdf [حجم: 32.93 کیلوبایت] ( تعداد دانلود: 49)
a-acidzedebeton.pdf [حجم: 359.79 کیلوبایت] ( تعداد دانلود: 67)

اسید ضد بتن | حلال ساروج

اسید ضد بتن | حلال ساروج

اسید ضد بتن چیست

اسید ضد بتن محلولی ترکیبی با فرمول اسیدی می باشد. این محلول ترکیبی از چند نوع اسید و کاتالیزور را در خود جای داده است. با توجه به میزان خورندگی بسیار زیاد محلول نسبت به بتن باعث از هم گسیختگی تار و پود بتن خواهد شد.

اسید تخریب بتن بسیار خطرناک بوده و بر روی انواع بتن ها تاثیر تخریبی می گذارد. لذا برای کار کردن با این محصول توصیه های ایمنی را در نظر گرفته و به آن عمل کنید.
این محصول تولید شرکت کیمیا تهران اسید می باشد و از مواد خارجی در ترکیب آن استفاده شده است به همین سبب فوق العاده قوی می باشد و حتما از دستکش های ضد اسیدی و ماسک ضد اسید و همچنین لباس کار خوب پلی استری و  عینک کار استفاده شود.
این محصول را بر روی بتن ریخته بطوری که روی سطح بتن قرار بگیرد و به مدت 10 تا 50 دقیقه شروع به جوش خوردن (انجام واکنش شیمیایی) بر روی سطح می کند و پس از کار افتادن محصول دوباره محلول جدید را به بتن اضافه کنید و این مراحل را دوباره تکرار کنید تا سطح بتن کاملا خورده شود.
از قرار دادن این محصول در جلوی آفتاب خودداری کنید.
در جای خشک و خنک نگهداری شود.

شرکت کیمیا تهران اسید محصول ترکیبی اسید ضد بتن را بر اساس سفارش مشتری تولید می کند.

قیمت خرید و فروش اسید ضد بتن 

 قیمت خرید و فروش اسید ضد بتن یا اسید پانچر را می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما دریافت نمایید. اسید ضد سنگ به صورت عمده و خرد عرضه می گردد

نام های دیگر اسید ضد بتن

اسید ضد بتن را با نام های دیگر نظیر اسید بتن شکن، اسید تخریب بتن، اسید پانچر ،اسید ضد سنگ و اسید حلال سنگ نیز در بازار می شناسند.

 

کاربرد اسید ضد بتن

7 کاربرد ویژه اسید ضد بتن :

1.اسید ضد بتن در تمیز کردن سطوح تراک میکسر از بتن کاربرد دارد.

جداسازی بتن از میکسر با اسید ضد بتن

2.جداسازی بتن از سطح قالب بتن.
3.شستشوی ابزار آلات که بتن به آن چسبیده.

جداسازی بتن از وسایل با حلال ساروج

4.تمیز کردن بتن از کلیه سطوح کاشی و سرامیک.
5.باز کردن لوله هایی که با بتون و سیمان پر شده است.
6.خورنده ساروج های طوسی ، مشکی، سفید و قرمز.
7.تخریب بتن سطح از قبیل سقف و کف و ... 

مراحل انجام کار با اسید ضد بتن

همواره ضد بتن را بر روی سطح خشک و خنک اعمال کنید. بهترین نتیجه از پاشش این محصول با اسپری حاصل می شود. اما پاشش با پمپ های معمولی نیز امکان پذیر است. قبل از اعمال مواد از خنک بودن سطح اطمینان حاصل نمایید. بهترین زمان برای اجرای ساعات اولیه صبح ، بعد از ظهر می باشد. بخشی را برای کار مشخص کرده و محلی را به عنوان نقطه شروع در نظر گرفته و پاشش یکنواخت تا پایان قسمت را ادامه دهید. پس از پوشش کامل سطح به مدت 10 تا 45 دقیقه اجازه دهید تا این محصول به داخل سطح نفوذ کند. این زمان بستگی به دمای محیط و ضخامت سازه دارد. زمانی که برروی سطح ، پودر سفید رنگ شکری شکل تشکیل شد، مجددا بر روی سطح پاشش نمایید. تا سیر شدن کامل سطح، پس از تبدیل سیمان یا بتن به محصولی پنیری شکل آن را با آب بشویید، بهترین نتیجه از شستشوی با فشار بالا حاصل می شود، فشار خروجی از لوله کشی شهری و یا بصورت دستی نیز پاسخگو می باشد.

برای تمیز کردن وسایل کوچک آنها را به مدت 20 الی 45 در سطل حاوی ضد بتن غوطه ور کرده سپس با آب سرد بشویید.

کاربران گرامی می توانند جهت دانلود مطالب فوق روی لینک زیر کلیک نمایند.

اسید ضد بتن

 

سئو و تولید محتوا : شرکت نوآوران فرایند کیمیا

 

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *

محصولات مرتبط

اسید ضد بتن | حلال ساروج

آهک هیدراته

اسید ضد بتن | حلال ساروج

بوراکس

اسید ضد بتن | حلال ساروج

نمک راشل

اسید ضد بتن | حلال ساروج

اینهیبیتور